صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
بازدید از کتابخانه مرکزی استان ایلام
1397/7/8 يكشنبه با هدف بررسی وضعیت کتابخانه مرکزی ایلام انجام شد؛ بازدید نماینده ویژه معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از کتابخانه مرکزی استان ایلام نماینده ویژه معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف بررسی وضعیت کتابخانه مرکزی ایلام، از این کتابخانه بازدید کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، پنجشنبه ۵ مهرماه جعفری نژاد، نماینده ویژه معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از کتابخانه مرکزی استان ایلام بازدید کرد.
در این بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام ضمن ارائه گزارش مفصلی از وضعیت کتابخانه های عمومی استان، خواستار تخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه های کتابخانه ای و خرید تجهیزات مورد نیاز شد.
جلیلیان گفت: مبلغ ۸ میلیارد ریال اعتیار برای تکمیل و تجهیز سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی در نظر گرفته شده است که در صورت تخصیص آن به صورت صد در صدی، می توان از این سالن به عنوان یک پایگاه فرهنگی و حتی سالن سینما جهت استفاده  مردم شهر ایلام، با مدیریت اداره کل کتابخانه های عمومی استفاده کرد.
لازم به ذکر است در این بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، نماینده ویژه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور را همراهی می کردند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 426