صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
کتابخانه دکتر حسابی مورموری
1397/7/2 دوشنبه همزمان با ماه محرم؛ کتابخانه دکتر حسابی مورموری میزبان برنامه های متنوع فرهنگی شد به همت مسئول کتابخانه دکتر حسابی و به مناسبت فرارسیدن ایام حزن انگیز محرم برنامه های ویژه ای در کتابخانه دکتر حسابی مورموری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، فرحناز اردانه، مسئول کتابخانه دکتر حسابی از برگزاری ویژه برنامه هایی به مناسبت فرارسیدن ایام حزن انگیز محرم در این کتابخانه خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب با هدف معرفی و نمایش آثار موجود در کتابخانه پیرامون قیام عاشورا و زندگی و شخصیت امام حسین (ع) از جمله فعالیت های این کتابخانه بود.
وی ادامه داد: نشست جمع خوانی از کتاب «عمه! برم بابا جونو ببوسم» از سری کتاب های عاشورایی با حضور اعضای فعال بخش کودک به همراه نوحه خوانی و مراسم عزاداری در کتابخانه برگزار شد. این کتاب با اشعار شاهین رهنما و تصویرگری اسماعیل چشرخ واقعه ی کربلا را برای کودکان به تصویر کشیده است.
اردانه اضافه کرد: برگزاری زیارت عاشورا و مراسم عزاداری با حضور اعضای فعال کتابخانه و نشست کتابخوان از دیگر برنامه های انجام شده در کتابخانه دکتر حسابی به مناسبت ایام محرم بوده است.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 299