صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
اهداي كتاب
1397/7/17 سه‌شنبه از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان ایلام؛ ۳۸۰جلد کتاب به کتابخانه مرکزی ایلام اهدا شد به مناسبت روز جهانی استاندارد، ۳۸۰ جلد کتاب از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان به کتابخانه مرکزی ایلام اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت روز جهانی استاندارد و با حضور مدیران کل کتابخانه های عمومی و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان ایلام تعداد ۳۸۰ جلد کتاب از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی به کتابخانه مرکزی ایلام اهدا شد.
در این مراسم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با تبریک روز استاندارد گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین اداره کل کتابخانه های عمومی و استاندارد استان، تاکنون همکاری های خوبی صورت گرفته است و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.
جلیلیان اضافه کرد: کتابخانه های عمومی ظرفیت بسیاری در ارائه خدمات و تامین منابع اطلاعاتی و علمی مورد نیاز جامعه دارند. هر منبعی که وارد سیستم کتابخانه ها شود، مورد استفاده بخش وسیعی از مردم قرار خواهد گرفت، بنابراین اهدای کتاب به این مجموعه گام بلندی در خدمت به جامعه و مردم عزیز محسوب می شود.
در ادامه این مراسم مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی، خدمات کتابخانه های عمومی را ارزشمند دانست و گفت: علاوه بر مجموعه کتاب های اهدا شده به کتابخانه مرکزی ایلام، در نظر داریم با اهدای کتاب ها و نشریات تخصصی جدید در حوزه های علمی و صنعتی، در تامین و متنوع سازی منابع اطلاعاتی کتابخانه های عمومی استان سهیم باشیم.
لازم به ذکر است، منابع اهدایی در قفسه ای جداگانه و با عنوان اداره مذکور در کتابخانه مرکزی ایلام آماده سازی و مورد استفاده عموم قرار خواهد گرفت.
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 353