صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
کتابخانه مرکزی ایلام
1397/7/18 چهارشنبه به مناسبت روز جهانی کودک؛ کتابخانه مرکزی ایلام میزبان حضور پرشور کودکان بود کتابخانه مرکزی ایلام همزمان با روز جهانی کودک با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی میزبان بیش از ۷۰ نفر از کودکان دبستان روشنگران ایلام بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، کتابخانه مرکزی ایلام، ۱۶ مهرماه، همزمان با روز جهانی کودک با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی میزبان بیش از ۷۰ نفر از کودکان دبستان روشنگران ایلام بود.
رمضان بشاره صیفی، سرپرست کتابخانه مرکزی ایلام در این زمینه گفت: در روز جهانی کودک برنامه های متنوعی برای کودکان در نظر گرفته شده و هدف اصلی از اجرای این برنامه های متنوع فرهنگی، آشنا کردن کودکان با محیط کتابخانه، بخش کودک و نوجوان و ترغیب آن ها به فضای مطالعه و کتابخوانی است.
وی خاطرنشان کرد: بخش کودک کتابخانه مرکزی ایلام از زمان افتتاح تاکنون نقشی محوری و کلیدی در ارتقای سطح مطالعه خانواده های ایلامی  داشته است. از آنجایی که کودکان نسل آینده ساز ایران اسلامی هستند، به همین دلیل باید به این بخش توجه ویژه ای شود تا با اجرای برنامه های فرهنگی خلاق، شاهد نهادینه شدن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کودکان ایران زمین باشیم.
سرپرست کتابخانه مرکزی اضافه کرد: بازدید دانش آموزان از بخش کودک و عضویت در کتابخانه مرکزی، قصه گویی از کتاب «شعرهای شیرین برای بچه ها اثر شکوه قاسم نیا، برگزاری نشست کتاب‌خوان ویژه کودکان، برگزاری مسابقه نقاشی و اهدای جوایز به نقاشی های برتر، جمع خوانی کتاب باز پادشاه و پیرزن اثر پرویز امینی، شاهنامه خوانی از داستان سیمرغ و زال بازنویسی محمدرضا یوسفی، معرفی کتاب سفرهای مارکوپلو اثر عبدالعزیز توفیق جاوید و اهدای کتاب به کودکان ازجمله فعالیت های انجام شده در این برنامه بود.
 
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 300