صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
برنامه فرهنگي
1397/6/18 يكشنبه همزمان با دهه ولایت؛ کتابخانه عمومی خیام حاضرمیل میزبان برنامه های متنوع فرهنگی شد همزمان با دهه ولایت و در راستای ترویج فرهنگ علوی و آشنایی با واقعه غدیر خم، برنامه های فرهنگی متعددی در کتابخانه حاضر میل دهلران اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، زهرا احمدی، مسئول کتابخانه خیام حاضرمیل دهلران، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این کتابخانه خبر داد و گفت: به منظور گرامی داشت دهه ولایت و امامت و در راستای ترویج فرهنگ علوی و آشنایی با واقعه غدیر خم، برنامه های فرهنگی متعددی در کتابخانه حاضر میل اجرا شد.
قصه گویی از کتاب «فرشته ها در غدیر چه می کنند» اثر بهزاد فیروز منش
این کتاب به منظور آشنایی گروه سنی (الف و ب) با واقعه غدیر معرفی شد. کارهایی که معمولا در این عید انجام می‌شود با عبارتی کوتاه همراه با طرح‌هایی برای رنگ‌آمیزی در این کتاب نشان داده شده است.
جمع خوانی «خطبه غدیر»
اعضای کتابخانه خیام حاضرمیل، فرارسیدن عید غدیر را با برگزاری نشست جمع‌خوانی خطبه‌ی غدیر گرامی داشتند.
زهرا احمدی، مسئول کتابخانه خیام حاضرمیل دهلران در این خصوص گفت: غدیر نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است، اهمیت دادن به غدیر، اهمیت دادن به رسالت پیامبر(ص) است. به منظور آشنایی و درک بهتر ابعاد واقعه غدیر، به برگزاری نشست جمع خوانی خطبه غدیر اقدام شد.
معرفی کتاب « قطره‏ای از دریا» نوشته محمد حسین صفاخواه
کتاب «قطره ای از دریا» گزیده حکایت های الغدیر است و هر حکایت حداکثر در دو صفحه نقل شده است. در انتخاب این حکایت ها جنبه های تاریخی و تربیتی مد نظر بوده است. این کتاب با هدف آشنا ساختن نوجوانان با کتاب «الغدیر» به رشته تحریر درآمده و نویسنده در این گزیده کوشیده تا با انتخاب حکایات دینی و تربیتی وجه غالب کتاب را به مخاطب معرفی کند.
برگزاری جشن  غدیر
جشن غدیر با هدف ترویج و نهادینه سازی فرهنگ غدیر در جامعه، تبیین جایگاه امامت و ولایت، بزرگداشت اعیاد مذهبی و ایجاد فضایی معنوی و شاد درکتابخانه حاضر میل برگزار شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 401