صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
برنامه های فرهنگی
1397/7/15 يكشنبه نیمه اول مهرماه؛ برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه شهدای بیجنوند برگزار شد به همت طاهره رستمی، کتابدار کتابخانه شهدای بیجنوند در نیمه اول مهرماه مجموعه برنامه های فرهنگی با محوریت کتابخوانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به همت طاهره رستمی، کتابدار کتابخانه شهدای بیجنوند در نیمه اول مهرماه برنامه های متنوع فرهنگی با محوریت کتابخوانی در این کتابخانه برگزار شد.
رستمی هدف از برگزاری این برنامه ها را توسعه فرهنگ کتابخوانی، گرامیداشت مناسبت های مذهبی و ملی و بهرمندی از فرصت این مناسبت ها جهت معرفی فعالیت ها و خدمات کتابخانه دانست.
مسئول کتابخانه شهدای بیجنوند گفت: از جمله برنامه های برگزار شده در این ایام  مراسم  غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا بود که با حضور اعضای کتابخانه به همراه والدین آنها انجام شد؛ این برنامه همراه با خوانش قصه هایی از کتاب های «من روز تولد امیر هستم» نوشته محمدحسین صلواتیان، توسط سارا بابایی؛ «من مشق شب محمود هستم» نوشته محمدحسین صلواتیان، توسط مبینا کوخایی؛ «من لبخند شهادت مصطفی هستم» نوشته محمدحسین صلواتیان، توسط آیدا رحیمی و «من کوله پشتی نورالله هستم» نوشته محمدحسین صلواتیان توسط مهدیس دارابی، برگزار شد.
وی اضافه کرد: در نیمه اول مهر ماه جمع خوانی کتاب «موریس و کتاب های پرنده» نوشته «ویلیام جویس» برگزار شد. این کتاب که از منابع طرح کتاب خوان مهرماه است که توسط «فرمهر منجزی» ترجمه شده و انتشارات «پرتقال» آن را برای گروه سنی (ب) منتشر کرده است.
طاهره رستمی خاطرنشان کرد: در این ایام نشست «شعرخوانی» با استفاده از اشعار کتاب های «لالالالا عروسک جان» اثر اسدالله شعبانی از انتشارات «به نشر» و «مثل من به انتظار» نوشته جواد محقق، مجموعه شعری ویژه نوجوانان از انتشارات سوره مهر، با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزار شد.
وی در پایان گفت: برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان «یادگاران» در محل کتابخانه و با نمایش بیش از 50 عنوان کتاب از جمله «من زنده ام»، «پایی که جا ماند»، «اولین های دفاع مقدس»، «خاک و خاطره»، «مدافعان حرم»، «آب هرگز نمی میرد»، «تاریخ و تقویم دفاع مقدس» و «نقش زنان استان ایلام در دفاع مقدس» از جمله فعالیت های انجام شده بود که مورد استقبال دوستداران کتاب و کتابخوانی قرار گرفت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 411