صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
کتابخانه شهدای عباس آباد
1397/7/19 پنجشنبه با محوریت دفاع مقدس؛ کتابخانه شهدای عباس آباد دره شهر میزبان نشست کتاب‌خوان دفاع مقدس شد به همت کتابدار کتابخانه عمومی شهدای عباس آباد دره شهر نشست کتاب‌خوان دفاع مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به همت فرشته پورمیرزا، کتابدار کتابخانه شهدای عباس آباد دره شهر، نشست کتاب‌خوان با حضور دانش آموزان دبیرستان نسیبه برگزار شد. در این نشست ۵ عنوان کتاب از منابع پیشنهادی طرح کتاب‌خوان ماه معرفی شد.
«من زنده ام» نوشته: معصومه آباد/ ارائه توسط: مریم رحیمی
معصومه آباد راوی کتاب «من زنده ام» از نیروهای جوان هلال احمر بود که بعد از انقلاب اسلامی به عنوان نماینده فرماندار در هلال احمر، در یکی از یتیم خانه های شهر خود مشغول به کار شد. با آغاز حملات هوایی رژیم بعث عراق به شهر آبادان، وی مجبور به انتقال کودکان به شیراز شد و در راه بازگشت به اسارت درآمد؛ وی به همراه سه زن دیگر بیش از چهل ماه در اسارت رژیم بعث محسبوس بود.
«جشن حنابندان» نوشته: محمد حسین قدمی/ ارائه توسط: مهسا خسروی
«جشن حنابندان» گزارشی از خاطرات دو عملیات کربلای ۵ و بیت المقدس ۴ در مناطق جنوب و غرب کشور است؛ گزارش اول، با علاقه شخصی نویسنده و در طول عملیات کربلای ۵ نوشته و جمع آوری شده است؛ گزارش دوم مربوط به عملیات بیت المقدس ۴ در مناطق غربی کشور و بخشی از خاک عراق است. محمد حسین قدمی این گزارش ها را از میان خاطرات رزمندگان لشکر ۲۷ محمد رسول الله گرد آوری کرده است.
«بابا نظر» نوشته: محمد حسن نظر نژاد/ ارائه توسط: نازنین شامیرزایی
کتاب «بابا نظر» خاطرات شفاهی شهید محمد حسن نظرنژاد از دوران هشت سال دفاع مقدس است. این کتاب در ۱۸ فصل تدوین شده است و در هر فصل خاطرات این شهید از انقلاب، جنگ و عملیات نقل شده است.
«آب هرگز نمی میرد» نوشته: حمید حسام/ ارائه توسط: فائزه خسروی
«آب هرگز نمی میرد» روایت خاطرات سردار جانباز میرزا محمد سلگی، فرمانده گردان حضرت اباالفضل (ع) لشگر انصارالحسین (ع) استان همدان است.
«وقتی مهتاب گم شد» نوشته: حمید حسام/ ارائه توسط: نگار رضایی
«وقتی مهتاب گم شد» پیش از آنکه شرح زندگانی علی خوش لفظ باشد روایتی عینی از یک واقعه تاریخی است که موجب شد سرنوشت خیل عظیمی از مردم ایران تغییر کند.
 
 
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 314