صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
 جلسه شورای اداری کتابخانه مرکزی ایلام
1397/7/8 يكشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ پنجمین جلسه شورای اداری کتابخانه مرکزی ایلام برگزار شد پنجمین جلسه شورای اداری کتابخانه مرکزی ایلام با هدف تبیین راهبردها، سیاست ها و برنامه ها و بررسی مشکلات کتابخانه مرکزی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، پنجمین جلسه شورای اداری کتابخانه مرکزی ایلام با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و با هدف تبیین راهبردها، سیاست ها و برنامه ها و  بررسی مشکلات کتابخانه مرکزی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه بشاره صیفی، سرپرست کتابخانه‌ مرکزی، ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا امام حسین (ع) و تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز بهار تعلیم و تربیت، به ارائه گزارشی جامع از عملکرد و مسائل کتابخانه مرکزی پرداخت.
در ادامه این جلسه مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به بیان اهمیت و جایگاه کتابخانه مرکزی به عنوان نماد فرهنگی در استان ایلام  و نقش آن در جامعه امروزی پرداخت و گفت: الحمدلله بعد از افتتاح کتابخانه، استقبال مردم ایلام از کتابخانه مرکزی بی نظیر بود و این کتابخانه ضمن انجام رسالت خود به مرکزی برای ارتقای تعاملات علمی و دینی تبدیل شده است. بنابراین باید با اجرای برنامه‌های فرهنگی مناسب، برای  پویایی و رونق کتابخانه‌ مرکزی بیشتر تلاش کنیم.
وی همچنین توجه ویژه به مخزن اصلی، سالن آمفی تئاتر  و سالن جلسات کتابخانه‌ مرکزی، جذب کتب اهدایی و اجرای طرح یاوران کتاب، اولویت بندی نیازمندیهای کتابخانه،  هماهنگی بیشتر بین بخش‌های مختلف کتابخانه، بهینه سازی روند ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و  برنامه ریزی برای برگزاری فعالیت‌های علمی و فرهنگی در کتابخانه مرکزی را خواستار شد.
در این نشست کتابداران کتابخانه مرکزی، مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در میان گذاشتند.
در پایان جلسه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن جمع بندی مطالب، برای همکاران آرزوی موفقیت و  از تلاش ‌های سرپرست کتابخانه مرکزی و کتابداران این کتابخانه در راستای ترویج فرهنگ رضوی و نیز کتابخوانی قدردانی کرد.
 
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 361