صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
جلسه شورای اداری اداره
1397/6/24 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی ایلام برگزار شد جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام با حضور مدیرکل و روسای ادارات شهرستان ها در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام با حضور مدیرکل، روسای ادارات شهرستان ها و کارشناسان ستاد اداره کل در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بررسی مصوبات جلسه پیشین، عملکرد همکاران در جهت اجرای مصوبات و پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده را رضایت بخش دانست و اظهار داشت: سه ماهه پیش رو با توجه به مناسبت های گوناگون و مهم، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اداره کل کتابخانه های عمومی استان تلاش خواهد کرد با همکاری ادارات شهرستان ها و کتابخانه های استان برنامه های فرهنگی مناسبی در این راستا اجرا کند.
وی ادامه داد: مناسبت های مهمی مانند هفته دفاع مقدس، بازگشایی مدارس، هفته کتاب، هفته بسیج و اربعین حسینی (ع) پیش رو است؛ شایسته است از طریق تعامل و ارتباط تنگاتنگ با ادارات و سازمان های متولی این مناسبت ها بتوانیم علاوه بر انجام وظایف دینی و ملی خود، بیشترین بهره را برای معرفی و ارائه خدمات کتابخانه ها و جذب اعضا ببریم.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور در این برهه زمانی، ما باید به عنوان متولیان حوزه کتاب و کتابخوانی، رویه جدیدی در رفتار خود در پیش گیریم. باید با مسئولیت پذیری، در جهت استفاده از کالای ایرانی، نگهداری از اموال و استفاده بهینه از امکانات موجود و نیز برخورد مهربانانه با اعضا و ارائه بهترین خدمات تلاش کنیم و وظیفه خود را در قبال نظام و مردم انجام دهیم.
مراد جلیلیان در ادامه با اشاره به هفته کتاب بیان کرد: هفته کتاب امسال در استان ایلام باید متفاوت از سال های گذشته باشد و برای رونق بخشی به این ایام اداره کل طرح جامعی طراحی و تنظیم شده است که با هماهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور اجرایی خواهد شد.
لازم به ذکر است در این جلسه مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی استان مورد برسی قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت پیشبرد امور اتخاذ شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 371