صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود


1397/11/17 چهارشنبه همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر؛ بخش کودک کتابخانه عمومی امیرکبیرشهرستان آبدانان بازگشایی و افتتاح شد بخش کودک کتابخانه عمومی امیرکبیرشهرستان آبدانان امروز یکشنبه چهاردهم بهمن ماه 97، همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، امام جمعه، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان بازگشایی و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، بخش کودک کتابخانه عمومی امیرکبیر شهرستان آبدانان امروز یکشنبه چهاردهم بهمن ماه97 همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان،  امام جمعه، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان بازگشایی و به بهره برداری رسید.

در این مراسم  مراد جلیلیان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، ضمن عرض تبریک دهه مبارک فجر و تشکر از مجموعه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به خاطر راه اندازی این بخش زیبا و کاربردی برای رشد علمی کودکان، و تقدیر از زحمات و پیگیری های مسئولین شهرستان، خواستار همکاری و مساعدت بیشتر در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی کتاب و کتابخوانی در این منطقه شد.

همچنین در بخش دیگری از این برنامه، اردشیر بوستانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان ضمن خیر مقدم به کلیه مدعوین و تبریک فرار رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، گفت: بخش کودک کتابخانه عمومی امیرکبیر در مساحتی بالغ بر30 متر مربع، تعمیر، تجهیز و توسعه یافت.

بوستانی ضمن اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی به ویژه برای مقاطع سنی کودک و نوجوان افزود: در راستای اهمیت به این گروه سنی، این بخش راه اندازی مجدد شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبدانان در ادامه گفت: بیش از 900 نفر در رده های  سنی7 تا 12سال عضو بخش کودک کتابخانه می باشند که از چیزی بالغ بر حدود 4 هزار نسخه کتاب و نشریات ویژه کودکان استفاده خواهند کرد.

بيشتر
 [PageVisit]