صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/11/29 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ اختتامیه مسابقه بزرگ کتابخوانی در شهر ماژین برگزار شد اختتامیه مسابقه بزرگ کتابخوانی با محوریت کتاب «سلام بر ابراهیم» کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، در مسجد ابوالفضل شهر ماژین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مسابقه بزرگ کتابخوانی با موضوع آشنایی با زندگینامه شهدای بخش ماژین و با محوریت کتاب «سلام بر ابراهیم» کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، با حضور جمعی از مسئولان، فرهنگیان، بسیجیان و دانش آموزان در مسجد ابوالفضل ماژین برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام اظهار داشت: مطالعه و کتابخوانی نقش موثری در داشتن یک زندگی خوب دارد. ساده ترین راه برقراری ارتباط با کتاب، دسترسی به کتابخانه های عمومی است که الحمدالله امروزه برای توسعه و تجهیز این مراکز، قدم های مهمی برداشته شده است و با برنامه ریزی بلند مدت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در آینده شاهد تحولات بزرگی در این حوزه خواهیم بود.

در ادامه فروزان سلیمان پور، مسئول کتابخانه شهید بهشتی ماژین گفت: این مسابقه به میمنت گرامیداشت دهه مبارک فجر و با هدف ترویج و تبلیغ کتابخوانی و آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با زندگی نامه شهدای ایران اسلامی برگزار شده است.

وی ادامه داد: کتاب «سلام بر ابراهیم» در قالب زندگینامه ای مختصر، ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقودالاثر ابراهیم هادی را منتشر کرده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است
بيشتر
 [PageVisit]