صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/11/29 دوشنبه به مناسبت ایام فاطمیه و دهه فجر؛ ویژه برنامه های فرهنگی در روستای وارگه شهرستان چرداول برگزار شد به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و نیز گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نشست بصیرتی -فرهنگی در مسجد روستای واگه شهرستان چرداول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و نیز گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با همکاری کانون فرهنگی مساجد استان، نشست بصیرتی-فرهنگی ۱۸ بهمن ماه در مسجد صاحب الزمان روستای وارگه شهرستان چرداول برگزار شد. در این نشست حجت الاسلام چراغی پور، مسئول دبیرخانه کانون فرهنگی مساجد استان و بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی روستا حضور داشتند.

نورالله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول در این مراسم به ایراد سخنرانی با محوریت سیره و زندگی دخت نبی مکرم اسلام (ص) و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف به ویژه کتابخانه ها پرداخت.

در این مراسم همچنین ۶ جلد کتاب با موضوع زندگی حضرت فاطمه (س) و تاریخ انقلاب اسلامی از سوی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان چرداول معرفی شد. وی همچنین  بر اهمیت و فواید کتابخوانی تاکید کرد و انقلاب اسلامی را انقلابی فرهنگی برخاسته از آموزه های دین مبین اسلام دانست.

گفتنی است، در ایام دهه فجر، مسابقه کتابخوانی «حکمت های نهج البلاغه» با همکاری اداره کتابخانه های عمومی چرداول و دبیرخانه کانون فرهنگی مساجد استان در روستای وارگه برگزار شد که در پایان این مراسم از ۵۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه تقدیر به عمل آمد.

بيشتر
 [PageVisit]