صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/12/13 دوشنبه همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)؛ جشن بزرگ فرشتگان بهشتی در ایلام برگزار شد به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر، جشن بزرگ فرشتگان با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و کتابخانه مرکزی ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر، جشن بزرگ فرشتگان بهشتی، با عنوان تجلیل از مقام بانوان فرهنگی، مادران نمونه و همچنین همسران نابینایان، با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و کتابخانه مرکزی شهر ایلام، در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در اهمیت مطالعه گفت: خواندن کتاب باعث ایجاد آرامش در زندگی انسان می شود و لازمه داشتن یک زندگی خوب، مانوس شدن با کتاب است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام همچنین اظهار داشت: امروزه نشاط اجتماعی به عنوان نیاز جامعه مورد تأکید است و قطعا همنشینی با کتاب و کتابخوانی، تلاشی در جهت تقویت نشاط اجتماعی است و می تواند ما را به سمت یک جامعه سالم و سازنده سوق دهد.

در بخش دیگری از این مراسم مریم شادیوند، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام ضمن اشاره به شأن و جایگاه وای زن در اسلام گفت: بدون وجود زنان رشد و توسعه جامعه و حتی بقا و دوام آن قابل تصور نیست و آنها همدوش و همپای مردان در پیشبرد اهداف مادی و معنوی جامعه نقش پررنگ و غیر قابل انکاری دارند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام گفت: نشاط اجتماعی در بین زنان یکی از نیاز های ضروری است که مسئولان و دست اندارکاران وظیفه دارند برای ایجاد و حفظ آن تلاش کنند.

لازم به ذکر است در این مراسم در کنار تجلیل از بانوان فرهنگی، مادران نمونه و همچنین همسران نابینایان، از سوی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام از سه تن از بانوان نویسنده کتاب در زمینه آشنایی با شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س)، حجاب و همچنین نقش زن در جامعه تجلیل شد.

بيشتر
 [PageVisit]