صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/2/18 چهارشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیروان برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیروان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیروان روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۸ با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و فرماندار این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه، مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با تشریح ویژه برنامه های بهار مهربانی در روستاهای سیل زده عرب رودبار، گفت: این اداره کل در نظر دارد جشن شادی با عنوان بهار مهربانی، با همکاری فرمانداری شهرستان سیروان در روستاهای عرب رودبار برگزار کند. هدف از این برنامه ایجاد فضایی شاد در بین دانش آموزان و کودکان آسیب دیده از سیل فروردین ماه سال ۹۸ است. در این مراسم تعداد ۲۰۰ بسته فرهنگی شامل کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی بین دانش آموزان و کودکان توزیع خواهد شد.

 وی همچنین با اشاره به برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی بیان کرد: به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی و به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور جشنواره ای با محوریت کتابخوانی برگزار می شود که انتظار می رود با همکاری ادارات عضو انجمن شهرستان سیروان برای تبلیغ و اجرای گسترده آن برنامه ریزی شده و اقدامات لازم صورت پذیرد.

در ادامه فرماندار سیروان با استقبال از برگزاری جشن بهار مهربانی در منطقه عرب رودبار جهت تقویت روحیه دانش آموزان و کودکان، ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، گفت: مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان تمام تلاش خود را برای  برگزاری باشکوه این جشن به کار می گیرند.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوب شد دستگاه های اداری شهرستان با اداره کل کتابخانه های عمومی استان در اجرای برنامه بهار مهربانی همکاری لازم را به عمل آورند و ادارات، نهاد ها و ارگان های دولتی جهت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی آمادگی داشته باشند. همچنین مصوب شد که اعتبارات لازم جهت احداث کتابخانه عمومی در بخش کارزان در کمیته برنامه ریزی شهرستان بررسی شود.

بيشتر
 [PageVisit]