صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/2/28 شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با فرماندار جدید شهرستان ایلام مطرح کرد؛ لزوم تحول در شهرستان ایلام با بهره برداری از پروژه های کتابخانه ای مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در دیدار با خیرالله گراوند، فرماندار شهرستان ایلام، پیرامون برنامه های فرهنگی و عمرانی این اداره کل گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در دیدار با خیرالله گراوند، فرماندار شهرستان ایلام، پیرامون برنامه های فرهنگی و عمرانی این اداره کل گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان ایلام و ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی استان ایلام، بیان کرد: با توجه به ظرفیت های بالای کتابخانه های عمومی، ما آمادگی لازم جهت مشارکت در برنامه های فرهنگی شهرستان را داریم.

وی اضافه کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی از جمله مهم ترین برنامه های فرهنگی در حوزه کتاب و کتابخوانی در سطح کشور است که هر ساله به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود و با توجه به اینکه استان ایلام در چند سال گذشته عملکرد بسیار خوبی در این زمینه داشته، امیدواریم با همکاری مسئولان استان، به ویژه در سطح شهرستان ایلام، بهتر از گذشته عمل کنیم.

جلیلیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از فرمانداری شهرستان ایلام انتظار داریم با تخصیص اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام کتابخانه ای و همچنین تجهیز کتابخانه های موجود همکاری لازم را داشته باشد.

در ادامه این دیدار، خیرالله گراوند، فرماندار شهرستان ایلام، ضمن تقدیر از فعالیت های اداره کل کتابخانه های استان در راستای توسعه کتابخوانی و مطالعه هدفمند در بین اقشار مختلف جامعه، ابراز امیداوری کرد در دوره فعالیت های جدید فرمانداری شهرستان ایلام، بتواند روابط مطلوب و موثری با کتابخانه های عمومی برقرار کند.

وی همچنین گفت: تمام تلاش ما این است که در تخصیص اعتبارات جدید، موضوع تکمیل و بهره برداری پروژه های نیمه تمام در نظر گرفته شود و با تحقق این امر شاهد فضاهای جدید کتابخوانی در سطح شهرستان باشیم.

بيشتر
 [PageVisit]