صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/3/4 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و به ریاست فرماندار این شهرستان، با محوریت برنامه‌ریزی برای برگزاری باشکوه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و به ریاست مراد یگانه، فرماندار این شهرستان با محوریت برنامه‌ریزی برای برگزاری باشکوه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

در این جلسه مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، گفت: آشنایی با فرهنگ و سیره ائمه اطهار (ع) به‌ ویژه امام رضا (ع) و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل ‌بیت (ع) از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره است. انتظار ما از ادارات و نهاد های عمومی و مردمی این شهرستان، مشارکت گسترده و اطلاع رسانی لازم در اجرای برنامه های مرتبط با نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی است که خوشبختانه با توجه به تجارب گذشته، این شهرستان پتانسیل های لازم برای این حضور گسترده را خواهد داشت.

همچنین مراد یگانه، فرماندار شهرستان چرداول در این جلسه با اشاره به این که ترویج فرهنگ رضوی از طریق بستر کتاب‌خوانی با شناخت زندگانی ائمه معصومین علیهم السلام از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی است، گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان علی الخصوص ادارات فرهنگی باید در برگزاری چنین جشنواره‌هایی همکاری داشته و مخاطبان خود را تشویق به شرکت در برنامه های کتابخانه های عمومی کنند.

وی با تأکید بر اینکه سال گذشته مشارکت و استقبال مسئولان و مردم شهرستان چرداول از این جشنواره چشمگیر بود، اظهار داشت: امیدواریم امسال جشنواره کتابخوانی رضوی باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در این شهرستان برگزار شود.

در ادامه این جلسه، نوراله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان از ابتدای سال جاری گفت: کتابخانه های عمومی با عنوان مراکزی فرهنگی در شهرستان تمام تلاش خود را در جهت برگزاری مطلوب جشنواره با مشارکت دیگر ادارات و سازمان ها به کار خواهند بست و در این راستا از تمام مسئولان و متولیان فرهنگی تقاضا داریم همراه با سایر علاقمندان و دوستداران فرهنگ و دانایی در کتابخانه های عمومی حضور یافته و از منابع غنی کتابخانه های عمومی  بهره مند شوند.

لازم به ذکر است در این جلسه، مسئولان ادارات آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای و تبلیغات اسلامی جهت مشارکت در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام آمادگی کردند.

بيشتر
 [PageVisit]