صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/3/4 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بدره برگزار شد اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بدره در سال ۹۸ با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، سرپرست فرمانداری و دیگر اعضای انجمن در فرمانداری بدره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بدره در سال ۹۸ با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، سرپرست فرمانداری و دیگر  اعضای انجمن در فرمانداری بدره برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی، به تشریح برنامه های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و خواستار لزوم همگرایی ادارات برای اجرای هرچه بهتر این رخداد مهم فرهنگی شدند.

جلیلیان در بخش دیگری از صحبت های خود، تاخیر در اتمام فعالیت های عمرانی پروژه کتابخانه شهید مطهری بدره را غیر قابل قبول دانست و ابراز امیداوری کرد با همکاری اداره راه و شهرسازی و فرمانداری شهرستان بدره، به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری این پروژه مهم باشیم.

در ادامه این جلسه یونس آزادی، سرپرست فرمانداری شهرستان بدره ضمن تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف و تکمیل هر چه سریع تر ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهیدمطهری، راه اندازی کتابخانه عمومی شهر چشمه شیرین و شهرک ولیعصر را خواسته به حق مردم دانست و آمادگی خود را جهت همکاری برای اتمام و بهره برداری از این پروژه ها اعلام کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه،  مصوباتی چون تخصیص اعتبار لازم جهت ساخت کتابخانه شهر چشمه شیرین در کمیته برنامه ریزی شهرستان، تکمیل و تحویل پروژه ساختمان جدید کتابخانه عمومی شهید مطهری، همکاری ادارات و دستگاه های فرهنگی شهرستان در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، پیگیری مجدد اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام جهت راه اندازی کتابخانه شهرک ولیعصر در ساختمان واگذار شده و همچنین نام گذاری خیابانی به نام کتاب در شهر بدره، از طرف شهرداری و شورای شهر بدره، به تصویب رسید.

بيشتر
 [PageVisit]