صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/3/4 شنبه با هدف برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛ جلسه هم اندیشی رابطین فرهنگی دستگاه های اجرایی استان ایلام برگزار شد جلسه هم اندیشی رابطین فرهنگی دستگاه های اجرایی استان ایلام با محوریت شیوه های همکاری و مشارکت در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه هم اندیشی رابطین فرهنگی دستگاه های اجرایی استان ایلام با محوریت شیوه های همکاری و مشارکت در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، با حضور مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام و سید منصور رجبی، معاون وی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تقدیر از همکاری مستمر دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه های کتابخانه های عمومی گفت: انسان موجودی است نیازمند مطالعه و معجزه آخرین فرستاده خدا، حجت را بر همگان تمام کرده که کتاب پیوند بین ملت ها و مهم ترین عامل در تامین تمام نیازها، اعم از اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بین انسان ها جهت بهره مندی از تمامی حقوق خود است و تنها راه و اساسی ترین مسیر برای نمایان شدن فطرت انسان جهت تقویت دانش، آگاهی و تسلط بر محیط، مطالعه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: انتظارات ما از دستگاه های اجرایی استان، در مرحله اول شرکت کارکنان و پرسنل در جشنواره کتابخوانی رضوی است. همچنین انجام تبلیغات میدانی در محیط اداری و بازتاب آن در پرتال سازمانی، دعوت و ترغیب گروه های هدف هر سازمان، تاکید بر مشارکت برخط، دعوت مدیران دستگاه ها جهت شرکت عمومی مردم در جشنواره، از دیگر انتظارات ما است که امیدواریم شاهد همکاری های خوبی در این زمینه باشیم.

جلیلیان با مهم خواندن جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: در سال گذشته بیش از ۱۱ هزار نفر در سطح استان ایلام در این جشنواره شرکت کردند که حاکی از اهمیت بالای آن در بین مردم است.

لازم به ذکر است در ادامه این جلسه، هر یک از حضار با بررسی کلی جشنواره، روند اجرای آن را مورد بررسی قرار داده و پیشنهاداتی جهت برگزاری باشکوه آن ارائه دادند.

بيشتر
 [PageVisit]