صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/3/12 يكشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایوان برگزار شد اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایوان در سال ۹۸ به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایوان در سال ۹۸، به ریاست امید علی سبزی، فرماندار شهرستان و با حضور مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، با تشریح فعالیت ها و ماموریت های ویژه کتابخانه های عمومی، گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از اساسی ترین و گسترده ترین برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سالیان اخیر بوده که خوشبختانه مورد استقبال گسترده مردم به ویژه کودکان و نوجوانان نیز قرار گرفته است. بر این اساس در استان ایلام هر ساله شاهد رشد مشارکت مردمی در این جشنواره بوده ایم. تقاضای ما از دستگاه های فرهنگی شهرستان و به ویژه فرمانداری، مشارکت و همکاری گسترده در اجرای برنامه های نهمین دوره این جشنواره است.

در ادامه این جلسه، امیدعلی سبزی، فرماندار شهرستان ایوان، با اشاره به مقوله کتابخوانی و نقش آن در جامعه گفت: کتاب گنجینه ای است که کیفیت استفاده از آن به افراد بستگی دارد. بالاترین کتاب ها قرآن است، کتابی که منشأ آرامش و تعالی اندیشه است و در این ماه مبارک شایسته است بیشتر به آن توجه شود.

وی همچنین اشاره کرد: جهت احداث کتابخانه شماره ۲ ایوان در جلسه کمیته برنامه ریزی اعتباری تامین شده و به زودی عملیات احداث آغاز خواهد شد

بيشتر
 [PageVisit]