صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/3/13 دوشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد؛ ویژه برنامه عید سعید فطر در جمع دانش آموزان مناطق سیل زده سیروان به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و با مشارکت ادارات شهرستان سیروان، ویژه برنامه عید سعید فطر با محوریت کتاب و کتابخوانی در جمع دانش آموزان منطقه سیل زده سیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، ۱۲ خرداد ماه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و با مشارکت ادارات شهرستان سیروان، ویژه برنامه ای با محوریت کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان منطقه سیل زده این شهرستان، در مدرسه فضیلت شهر لومار برگزار شد. این مراسم با ویژه برنامه های متنوعی همچون نشست کتابخوان، ایستگاه نقاشی، محفل انس با قرآن و مسابقه کتابخوانی همراه بود.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام هدف از برگزاری این گونه برنامه ها را، ایجاد نشاط اجتماعی و توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین جوانان و نوجوانان دانست و گفت: نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راستای گسترش فرهنگ مطالعه برنامه های گوناگون و هدفمندی را طراحی و اجرا می کند؛ از جمله این برنامه ها، جشنواره کتابخوانی رضوی است که در حال حاضر نهمین دوره آن به ۲ شیوه مکتوب و الکترونیکی در حال برگزاری است و اطلاعات تکمیلی آن از طریق کتابخانه های عمومی و پایگاه های اطلاع رسانی مربوطه به اطلاع عموم مردم رسیده است. از مسئولان محترم به ویژه امام جمعه محترم شهر لومار و همچنین عموم مردم تقاضا داریم، در اجرای هرچه بهتر این برنامه مهم فرهنگی ما را یاری کنند که انشاءالله در آینده جامعه از برکات این جشنواره بهره مند شود.

در ادامه این برنامه حجت الاسلام و المسلمین فریادی، امام جمعه شهر لومار ضمن تقدیر از اقدامات اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام در راستای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، این برنامه ها را بسیار موثر دانست و آمادگی خود را برای ایجاد تسهیلات و حمایت های لازم جهت تداوم این برنامه ها اعلام کرد.

بيشتر
 [PageVisit]