صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/4/26 چهارشنبه با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی ایلام؛ کتابخانه تخصصی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام راه اندازی شد به همت اداره کل کتابخانه های عمومی ایلام و با هدف افزایش فضای کتابخانه ای در استان، کتابخانه تخصصی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام در راستای همکاری و تعامل با ادارات و سازمان های سطح استان برای تاسیس و راه اندازی کتابخانه های جدید و یا راکد، به آماده سازی کتابخانه راکد سازمان برنامه و بودجه استان اقدام کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این خصوص گفت: هدف از تعامل و همکاری در این زمینه، گسترش سرانه فضای کتابخانه ای در استان است که این امر منجر به گسترش میزان مطالعه و همچنین تسهیل دسترسی شهروندان به فضاهای مطالعاتی خواهد شد. از سوی دیگر بخشی از کتاب هایی که وجود آن ها در این کتابخانه ضرورت ندارد، اما در عین حال مفید و ارزشمند هستند، به کتابخانه های عمومی منتقل می شود که قدمی ارزنده در راستای تامین منابع خواهد بود.

جلیلیان اظهار داشت: جهت ساماندهی و راه اندازی کتابخانه تخصصی سازمان برنامه و بودجه استان، براساس توافق طرفین، تیمی از کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام مأمور شدند تا با بررسی های کارشناسانه از وضعیت ساختمان، منابع، جامعه مطالعاتی و نیازهای تخصصی این سازمان، راهکارهای مناسب را تدوین کنند. به این ترتیب عملیات راه اندازی کتابخانه با موفقیت انجام شد.

لازم به ذکر است، بر اساس توافق انجام شده برای راه اندازی کتابخانه، ۳۲۵۶ نسخه کتاب و ۳۶۸ جلد پایان نامه از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام به کتابخانه مرکزی شهر ایلام اهدا شد.

بيشتر
 [PageVisit]