صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/5/9 چهارشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ ایستگاه اهدای کتاب در مصلی ایلام برپا شد به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی، ایستگاه اهدای کتاب به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان در مصلی ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت پنجم مرداد، سالروز برپایی اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی، اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام به برپایی ایستگاه اهدای کتاب در مراکز اقامه نماز جمعه اقدام کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، هدف از راه اندازی ایستگاه های اهدای کتاب را، گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی و ارائه کتاب به نمازگزاران، دانست.

وی گفت: در پاسخ به درخواست استاندار جهت ایجاد میز خدمت توسط دستگاه های اجرایی در مصلی شهر ایلام، اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام همگام با دیگر دستگاه ها و نهادهای اجرایی، علاوه بر اجرای این برنامه در مصلی مرکز استان و دیدار چهره به چهره با مردم، در محل اقامه نماز جمعه سایر شهرستان ها نیز این برنامه را اجرا کرد. با برپایی این ایستگاه ها ضمن اهدای کتاب به مردم، خدمات کتابخانه ها نیز معرفی شد.

لازم به ذکر است، کتاب های اهدایی به مردم در این ایستگاه ها از محل اهدای کتاب توسط ناشران، نویسندگان و خیرین دوستدار کتاب جمع آوری شده است.

بيشتر
 [PageVisit]