صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود1398/5/23 چهارشنبه با برگزاری آیین اختتامیه؛ برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان ایلام تقدیر شدند آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان ایلام و کتابخانه مرکزی شهر ایلام، با تقدیر از ۲۸ برگزیده این جشنواره در آمفی تئاتر هتل زاگرس ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان ایلام و کتابخانه مرکزی شهر ایلام، با حضور مدیران کل ادارات کتابخانه های عمومی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ثبت احوال و دفتر بانوان و امور خانواده استانداری و معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی، معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امیر المومنین استان، کتابداران و جمعی از شهروندان ایلامی، شنبه ۱۹ تیرماه برگزار شد.

در این مراسم مراد جلیلیان مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، با گرامیداشت دهه ولادت و تقدیر از حضور پرشور و صمیمانه حاضران به ارائه گزارشی از برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و گفت: جشنواره امسال با مشارکت تعداد ۱۳۶۲۵ نفر برگزار شد که از این بین ۷۳۴۸ نفر در بخش آنلاین و ۶۲۷۷ نفر در بخش مکتوب شرکت کردند که با توجه به آمار ۱۰۹۴۹ نفری سال گذشته با رشد ۲۴.۵ درصدی مواجهه بود که سهم شهرستان ایلام از این آمار ۳هزار نفر است.

وی بیان داشت: ۱۱۹ نفر در استان ایلام به عنوان برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی انتخاب شدند که از این تعداد، ۲۸ نفر از بین مشارکت کنندگان کتابخانه های شهرستان ایلام و کتابخانه مرکزی شهر ایلام بودند که در این مراسم مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

جلیلیان ادامه داد: از سایر برگزیدگان این جشنواره در قالب سه برنامه اختتامیه در شهرستان های دره شهر، مهران و دهلران و سایر شهرستان ها در طول دهه ولایت تقدیر خواهد شد.

لازم به ذکراست، در پایان این مراسم از ۲۸ برگزیده نهمین دوره جشنواره رضوی شهرستان ایلام و کتابخانه مرکزی شهر ایلام، با اهداء لوح و جوایز نقدی تقدیر شد.

بيشتر
 [PageVisit]