صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/5/27 يكشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام خبر داد: مصوب شدن بيش از 13 ميليارد ريال براي تعمير و تجهيز كتابخانه‌هاي عمومي مراد جليليان از مصوب شدن بيش از 13 ميليارد ريال اعتبار از محل تملك دارايي‌هاي اين استان براي كتابخانه‌هاي عمومي ايلام در سال جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، مراد جليليان مديركل كتابخانه‌هاي عمومي استان ايلام در ديدار با فرمانداران شهرستان‌هاي اين استان، با اشاره به سهم كتابخانه‌هاي عمومي از مجموع اعتبارات تملك دارايي در سال 1398 عنوان كرد: با رایزنی‌های گسترده‌ای که با مدیران استانداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و فرمانداران انجام شده؛ مجموعاً 13 ميليارد و 740 ميليون ريال در دو حوزه تعمير و تجهيز براي كتابخانه‌هاي عمومي استان مصوب شده كه اين ميزان نسبت به سال گذشته رشدي صد در صدي را به همراه داشته است.

جلیلیان در ادامه با تلاش‌هاي صورت پذيرفته براي تعمير و تجهيز كتابخانه‌هاي عمومي ايلام، بيان كرد: برنامه‌ریزی‌های لازم براي تعمیرات و تجهیزات لازم در کتابخانه‌های عمومی انجام گرفته و در این زمینه مشکلی وجود نخواهد داشت. قطعاً این حرکت زمینه‌ساز تحولی خوب و ارزشمند در رفع مشکلات این مراکز خواهد بود و به زودي در آنها شاهد ارائه خدمات بهينه به مردم عزيز خواهيم بود.

گفتني است استان ایلام دارای 10 شهرستان، 16 بخش و جمعیتی بالغ بر 570 هزار نفر است. در حال حاضر 43 کتابخانه عمومی در سطح اين استان فعال است و تعدادی دیگر نیز در حال ساخت هستند که در صورت تکمیل آنها، 5 کتابخانه ديگر (پارک رزمندگان ایلام، شهید مطهری بدره، شهدای عباس‌آباد، شهدای هلیلان، محله بانبرز شهر ایلام) به شمار كتابخانه‌هاي عمومي در اين استان افزوده خواهد شد.
 

بيشتر
 [PageVisit]