صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/6/13 چهارشنبه در شش ماه نخست سال ۱۳۹۸؛ بیش از ۲۵ هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی ایلام اهدا شد در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۸، ۲۵ هزار و ۱۰۰ نسخه کتاب، از سوی مردم، ادارات و نهادهای دولتی و عمومی به کتابخانه های عمومی استان ایلام اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام با اعلام این خبر گفت: در نیم سال اول سال ۱۳۹۸ تلاش های گسترده ای جهت تنوع بخشیدن و افزایش منابع در کتابخانه های عمومی استان صورت گرفت. علاوه بر منابع ارسالی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مردم، ادارات و نهادهای دولتی و عمومی نیز منابعی به کتابخانه های عمومی اهدا کردند. پس از بررسی این منابع و بنا بر اولویت و نیاز هر منطقه، این کتاب ها در بین ۴۳ باب کتابخانه عمومی موجود در سطح استان توزیع شد.

وی تصریح کرد: به دلیل محدویت منابع مالی، امکان خریداری کتب تازه منتشر شده و نیز منابع قدیمی ارزشمند دشوار است. همچنین بنا بر لزوم حمایت از نویسندگان و ناشران بومی استان، اولویت خود را، خرید آثار منتشر شده آن ها قرار داده ایم. به این ترتیب، اقدامات خیرخواهانه مردم در اهدای کتاب برای ما بسیار راهگشا بوده و امیدواریم با فرهنگ سازی در این زمینه، بتوانیم قدم های بیشتری برداریم.

لازم به ذکر است در کنار مشارکت گسترده مردم در اهدای کتاب، ادارات و سازمان های مختلفی مانند فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت و مدیریت و برنامه ریزی استان در این زمینه پیشگام بوده اند.

بيشتر
 [PageVisit]