صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/6/13 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام خبر داد؛ اهدای حدود ۸۰۰ قلم کالا در قالب طرح «مهربانی در مهر» به کتابخانه های عمومی استان ایلام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام از جمع آوری ۷۹۸ قلم کالا در قالب طرح «مهربانی در مهر» در کتابخانه های عمومی سراسر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، با مشارکت کتابخانه های عمومی استان ایلام، در آستانه سال تحصیلی جدید طرح «مهربانی در مهر»، با هدف جمع آوری کمک ها و هدایای مردمی برای تامین بخشی از نیازهای دانش آموزان در مناطق سیل زده، اجرا شد.

مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در این زمینه اظهار داشت: توجه ویژه نهاد کتابخانه های عمومی کشور به مناطق سیل زده و همراهی این دستگاه فرهنگی در رفع مشکلات آسیب دیدگان از سیل، چه در زمان وقوع سیل و چه پس از آن در قالب برنامه های حمایتی و فرهنگی، قابل تقدیر است. تداوم این برنامه ها در قالب طرح «مهربانی در مهر» و جمع آوری نوشت افزار برای دانش آموزان این مناطق، علاوه بر رفع بخشی از نیازهای آن ها، باعث ایجاد روحیه و نشاط برای حضور در کلاس های درس خواهد شد.

وی ادامه داد: در استان ایلام ۴۳ باب کتابخانه عمومی نهادی پذیرای هدایای مردمی بود. با اجرای این طرح، مقدمات لازم از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام و ادارات شهرستان ها در قالب اطلاع رسانی و تبلیغات میدانی و رسانه ای آغاز شد و همکاران کتابدار در سطح استان نیز هم سو با سایرین در این امر مشارکت فعالانه داشتند.

جلیلیان اضافه کرد: در مجموع ۷۹۸ قلم کالا همچون نوشت افزار، اسباب بازی و کیف و کفش در کتابخانه های سطح استان جمع آوری شده است. این کالاها پس از تجمیع در بین دانش آموزان در مناطق آسیب دیده از سیل توزیع خواهد شد. همچنین برای ایجاد انگیزه و نشاط در دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید، همزمان با توزیع بسته ها، ویژه برنامه های فرهنگی نیز اجرا خواهد شد.

بيشتر
 [PageVisit]