صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1398/7/6 شنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی دره شهر برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد.

مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در این جلسه اظهار داشت: با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های شهرستان دره شهر، برنامه های فرهنگی متنوعی در کتابخانه های عمومی در حال برگزاری است. همچنین به مناسبت ایام بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس برنامه های ویژه ای  در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: ترویج و گسترش فرهنگ و روحیه شهادت طلبی و آشنایی با زندگینامه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است. در این راستا اداره کتابخانه های عمومی در نظر دارد با برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع زندگینامه شهدای منطقه گامی موثر در این راه بردارد و این امر تلاش و همکاری همه نهادهای مربوطه را می طلبد.

کیانوش محمدنژاد، فرماندار شهرستان دره شهر نیز در این جلسه با تأکید بر ضرورت پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها از سوی شهرداری ها به منظور ترویج فرهنگ مطالعه، گفت: اگر فرهنگ گسترش یابد، بسیاری از مشکلات حل می شود و شهرداری ها نیز از این امر بهره خواهند برد. در حال حاضر کتابخانه های عمومی، حتی با نبود بودجه کافی، کارهای بزرگی انجام می دهند.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی دره شهر اضافه کرد: با توجه به جمعیت دره شهر، بهتر است تجهیز و نوسازی بخش کودک کتابخانه امام خمینی (ره) در اولویت قرار گیرد.

بيشتر
 [PageVisit]