صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
فرماندار مهران
1397/5/2 سه‌شنبه طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار مهران از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی نظام ملکشاهی، فرماندار شهرستان مهران در پیامی عموم مردم را به شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوان رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی ایلام، نظام ملکشاهی، فرماندار شهرستان مهران در پیامی عموم مردم را به شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:
برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی گامی ارزشمند در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و همچنین ترویج سنت اهل بیت (ع) و به ویژه سیره و روش زندگانی حضرت ثامن الحجج (ع) است.
 آشنا ساختن آحاد جامعه با سیره و روش زندگانی امام رضا (ع) یک وظیفه محسوب می شود و شایسته است که تمامی ادارات و سازمان‌ها در این امر مشارکت جدی داشته باشند.
جشنواره کتابخوانی رضوی را می‌توان یکی از بزرگترین مسابقات کتابخوانی در سطح کشور قلمداد کرد که همه می‌توانند در هر سنی به صورت فردی یا خانوادگی در آن شرکت کنند.
اینک که با یاری خداوند متعال هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سراسر کشور در حال برگزاری است، اینجانب ضمن دعوت از آحاد جامعه و به ویژه شهروندان فرهیخته مهرانی برای مشارکت در این مسابقه فرهنگی بزرگ، از مردم می‌خواهم که منابع ارزشمند این جشنواره را که حاصل ساعت‌ها تفکر و اندیشه است، با جان و دل مطالعه کنند و سیره و روش زندگانی آن امام همام را بیش از گذشته الگوی زندگی خویش قرار دهند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 153