صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
بازديد
1397/5/8 دوشنبه با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی انجام شد؛ بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام از کتابخانه های بدره و دره شهر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام به منظور بررسی وضعیت کتابخانه ها از کتابخانه های عمومی شهرستان های بدره و دره شهر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام سوم تیر ماه جهت بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی، دیدار با کتابداران، دیدار با اعضای شوراهای اسلامی، شهرداران، دهیاران،‌ مسئولان محلی و بازدید از پروژه های عمرانی در دست اقدام به شهرستانهای بدره و دره شهر سفر کرد.
مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، در جلسه ای با حضور بخشدار بخش ماژین شهرستان دره شهر، شهرداران، اعضای شورا و دهیاران روستاهای این بخش، به رایزنی پیرامون توسعه امر کتاب و کتابخوانی در این منطقه پرداخت. وی همچنین با تاکید بر اهمیت جایگاه کتابخانه ها در بالابردن سطح آگاهی مردم، خواستار تعامل بیشتر مسئولین این بخش با کتابخانه های عمومی شد.
در بخش دیگری از این نشست بخشدار ماژین ضمن اعلام حمایت از ایجاد و توسعه کتابخانه ها در این بخش، از مسئولین مربوطه خواست جهت تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرند.
همچنین مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن دیدار با کتابداران شهرستان های بدره و دره شهر و بررسی مسائل و مشکلات آنها، در جریان آخرین اقدامات انجام شده مربوط به هشتمین جشنواره کتابخوان رضوی قرار گرفت.
جلیلیان همچنین ضمن بازدید از پروژه در دست ساخت کتابخانه عمومی بدره، در گفتگو با پیمانکار پروژه خواستار تسریع در روند ساخت این ساختمان شد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با پیگیری های مسئول کتابخانه های شهرستان و جدیت پیمانکار این پروژه در هفته دولت به بهره برداری برسد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 175