صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
قصه‌گويي
1397/5/8 دوشنبه با هدف تقویت بنیه علمی کتابداران؛ دوره هم افزایی مهارت های قصه گویی ویژه کتابداران استان ایلام برگزار می‌شود دوره آموزشی هم افزایی مهارت‌های قصه گویی ویژه کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام در روزهای نهم و دهم مردادماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، در راستای تقویت بنیه علمی و مهارت های کتابداران بخش کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان، دوره آموزشی هم افزایی مهارت های قصه گویی ویژه کتابداران کتابخانه های عمومی استان ایلام، در روزهای نهم و دهم مردادماه برگزار می شود.
مراد جلیلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در این خصوص گفت: یکی از برنامه های اساسی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزاری دوره های آموزشی تخصصی جهت ارتقای دانش و مهارت های همکاران در سطوح مختلف است. این دوره آموزشی تاکنون در بسیاری از استان های کشور، با محوریت ادارات کل کتابخانه ها برگزار شده است؛ استان ما نیز از این قائده مستثنی نبوده و به همت همکاران بخش فرهنگی و استقبال کم نظیر کتابداران، این دوره آموزشی در روزهای نهم و دهم مردادماه در باشگاه فرهنگیان شهر ایلام برگزار خواهد شد. امید است با فراگیری مطالب آموزشی این دوره همکاران ما بتوانند ار تباط عمیق تری با اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان برقرار کنند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 177