صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
جلسه
1397/5/3 چهارشنبه در جلسه مدیران کل حج و اوقاف و کتابخانه های عمومی ایلام؛ موانع موجود بر سر راه افتتاح کتابخانه آیت الله حیدری شهر ایلام بررسی شد مدیرکل کتابخانه های عمومی ایلام به منظور بررسی وضعیت واگذاری کتابخانه آیت الله حیدری شهر ایلام با مدیرکل حج و اوقاف استان ایلام دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، مدیرکل کتابخانه های عمومی این استان به منظور بررسی وضعیت واگذاری کتابخانه آیت الله حیدری شهر ایلام با مدیرکل حج و اوقاف استان ایلام دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مدیرکل حج و اوقاف استان ایلام اظهار داشت: کتابخانه آیت الله حیدری از برکات وقف در استان است و ما برای آماده سازی و افتتاح این کتابخانه با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان آمادگی داریم.
وی همچنین بیان کرد: قشر جوان و با فرهنگ جامعه یکی از گروههایی هستند که بیشترین ارتباط را با کتابخانه های عمومی دارند. از آنجا که این قشر از گروه های هدف اوقاف و امور خیریه نیز محسوب می شوند، بنابراین ما از هر نوع همکاری در این زمینه دریغ نخواهیم کرد.
در ادامه این نشست مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام گفت: در زمینه واگذاری کتابخانه آیت الله حیدری تلاشهای فراوانی صورت گرفته و جلسات مستمری با اداره حج و اوقاف و دیگر ادارات و افراد مرتبط با این مجموعه برگزار شده است. اداره کل کتابخانه های عمومی استان با هماهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور مقدمات لازم جهت افتتاح و بهره برداری از این کتابخانه را انجام داده است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با حضور حجت الاسلام عزیزی، مدیرکل جدید حج و اوقاف، تعامل این دو اداره کل بیش از پیش شود.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 161