صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
نمايشگاه كتاب
1397/5/15 دوشنبه با مشارکت انتشارات آوای خوش سراج؛ نمایشگاه بزرگ کتاب در کتابخانه مرکزی ایلام گشایش یافت نمایشگاه بزرگ کتاب در کتابخانه مرکزی شهر ایلام با حضور جمعی از مسوولان محلی گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، با مشارکت این اداره کل و انتشارات آوای خوش سراج و با حضور حجت الاسلام محمدیان، مشاور فرهنگی استاندار ایلام و جمعی از مدیران و مسئولان استانی، نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه مرکزی شهر ایلام گشایش یافت.
در آیین افتتاح این نمایشگاه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گفت: این نمایشگاه با مشارکت انتشارات آوای خوش سراج تهران برپا شد و تا سوم شهریورماه به مدت ۲۰ روز پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
وی افزود: در این نمایشگاه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب در قالب چهار هزار جلد و در موضوع های مختلف فرهنگی، مذهبی، تاریخی و ادبیات، کودک و نوجوان، رمان، روان شناسی و ... در معرض دید عموم قرار گرفته است.
وی ادامه داد: به منظور رفاه حال شهروندان و کمک به افزایش قدرت خرید مردم کتاب های نمایشگاه با تخفیف ۴۰ درصدی به مراجعان عرضه می شود.
جلیلیان یادآور شد: این نمایشگاه همه روزه از ساعت هشت صبح الی ۲۱ در ۲ نوبت، پذیرای عموم بازدید کنندگان خواهد بود و مردم می توانند برای بازدید یا خرید در محل کتابخانه مرکزی شهر ایلام حضور یابند.
وی ارتقای سرانه مطالعه، احیای فرهنگ کتابخوانی و کمک به قرار گرفتن کتاب در سبد کالای مصرفی خانواده ها را ار اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 219