صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
كتاب‌خوان
1397/5/17 چهارشنبه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شد؛ برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی شهید بهشتی ماژین به همت کتابدار کتابخانه شهید بهشتی ماژین، نشست کتابخوان ویژه آثار منتخب طرح کتابخوان مرداد ماه در این مرکز فرهنگی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به همت صدیقه شمسی، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی ماژین، نشست کتابخوان ویژه آثار منتخب طرح کتابخوان مرداد ماه در این مرکز فرهنگی برگزار شد. کتاب های ارائه شده در این نشست به شرح ذیل است.
«فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» نوشته نعیمه اسلاملو/ ارائه دهنده: حلیمه دریکوند
«فرشته ها هم عاشق می شوند»، رُمانی است که به مقایسه دغدغه های زن امروز و زن دیروز می پردازد و مشکلات و تفاوت‌ دیدگاه‌های آنان را به شکلی هنرمندانه در قالب رمانی عاشقانه به تصویر می‌کشد.
«تنور و داستان‌های دیگر» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی/ ارائه دهنده: فاطمه حیدر بیگی
این کتاب شامل ۱۶ داستان کوتاه با نام های «قارقار کلاغ»، «تنور»، «شیر»، «بوی پلو»، «حمام»، «جنگل»، «رضایت نامه»، «اسماعیل شجاع»، «نقاشی»، «چهچه بلبل»، «چکمه»، «عکسِ عروس»، «انجیر بهاری»، «سنگِ اول»، «سنگ های من» و «سنگ روی سنگ» است.
«مردی که اسرار سرزمین‌ها را می‌دانست» نوشته محمود پور وهاب/ ارائه دهنده : یاسمن حیدر بیگی
این اثر زندگی سراسر برکت پنجمین خورشید تابان از چهارده آفتاب درخشان آسمان عصمت و طهارت علیهم‌السلام را از سوم صفر سال ۵۷ هجری در مدینه تا شهادت ایشان در ۵۷ سالگی با زبانی فصیح و دل‌نشین روایت می‌کند و در بخش پایانی کتاب، چهل سخن از سخنان عالمانه امام در قالب حدیث و روایت نقل می‌شود.
«کاش تورا می دیدم» نوشته مژگان شیخی/ ارائه دهنده: فاطمه دریکوند
کتاب کاش تو را می دیدم با عنوان فرعی «فرازهایی از زندگی بانو معصومه(س)» سعی در ارائه تصویری دقیق از مجاهدت های حضرت فاطمه معصومه(س) در راه اعتلای دین خدا و حمایت های آن بزرگوار از امام هشتم(ع) در دوران خفقان ظلم دارد. نویسنده با نثری شیوا و داستانی، به شیرینی این کتاب را به رشته تحریر درآورده است.
«زایو» نوشته مرتضی رضایی کلورزی/ ارائه دهنده :زهرا شیرولی
این اثر رمانی در ژانر علمی تخیلی است که حوادث آن در سال ۱۴۲۰ هجری شمسی روایت می‌شود. دورانی که در آن بیماری وحشتناکی به نام «زی.اُ.» یا «زایو» سراسر دنیا را فراگرفته است و نیمی از جمعیت زمین به واسطه گسترش این بیماری مرده‌اند. «زایو» داستانی است که با رویکردی آینده نگارانه چهره‌ ایران در آینده‌ای نسبتاً دور را روایت می‌کند.
«عشق سالهای جنگ» نوشته حسین فتاحی / ارائه دهنده: زینب ایدیان فر
«عشق سالهای جنگ» با موضوع دوران هشت سال دفاع مقدس، به بیان حوادث استان کردستان در زمان جنگ می پردازد. تاثیر متقابل جنگ، عشق و زندگی پس از جنگ از درونمایه های این کتاب است.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 196