صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
جلسه انجمن كتابخانه‌هاي عمومي
1397/5/21 يكشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بدره برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بدره با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بدره با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، بخشدار بخش مرکزی بدره، رئیس اداره راه و شهرسازی بدره و سایر اعضای انجمن، ۱۷ مردادماه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در ابتدای این جلسه اظهار داشت: احداث ساختمان جدید کتابخانه عمومی بدره یکی از پروژه های محوری است که در چند سال گذشته تلاش همه جانبه ای برای اتمام آن انجام شد و امیداوریم با همکاری مسئولین این شهرستان امسال شاهد افتتاح آن در هفته دولت باشیم.
وی با ابراز رضایتمندی از روند پیشرفت این پروژه، خواستار همکاری اداره راه و شهرسازی و فرمانداری شهرستان بدره برای انجام مراحل نهایی کار به منظور بهره برداری از آن شد.
جلیلیان در بخش دیگری از سخنان خود از شهردار بدره خواست نسبت به تسویه بدهی شهرداری به اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان اقدام کند.
در ادامه شهردار شهر بدره ضمن تقدیر از توجه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نسبت به مسائل فرهنگی این شهرستان بیان کرد: احداث ساختمان جدید کتابخانه بدره با معماری زیبا و مطابق با استاندارهای لازم، اقدامی ارزنده و ماندگار در این شهر است. به همین جهت ما نیز آمادگی خود را برای همکاری با مجموعه اداره کتابخانه های عمومی استان اعلام می داریم.
 وی همچنین گفت: پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها، وظیفه قانونی شهرداری است و ما تلاش می کنیم این تلکیف قلانونی را به موقع و کامل انجام دهیم.
در پایان این جلسه مدیرکل کتابخانه عمومی استان و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بدره از ساختمان جدید کتابخانه شهر بدره بازدیدکردند و به بررسی مسائل و مشکلات پیش روی این پروژه پرداختند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 213