صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی - دره شهر
1397/5/28 يكشنبه با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام در ساختمان فرمانداری شهرستان دره شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دره شهر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، معاون سیاسی - امنیتی و اجتماعی فرمانداری و اعضای انجمن در ساختمان فرمانداری شهرستان دره شهر برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام بر مسئولیت پذیری و خدمت به جامعه تأکید کرد و گفت: همه دستگاه های اجرایی با وجود وظایف منحصر به فرد، جزئی از یک پیکره واحد هستند و شایسته است با همکاری و تعامل در جهت پیشبرد اهداف نظام تلاش کنند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در خاتمه اظهار داشت: امیدوارم برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی که با استقبال گسترده مواجهه بوده است، بتواند آغازگر راهی تازه برای دوستداران و علاقمندان به مقوله کتاب و کتابخوانی باشد.
در ادامه این جلسه بهزاد نورمحمدی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری دره شهر بیان کرد: نقش کتابخانه های عمومی در پیشبرد اهداف فرهنگی هر جامعه مهم و تاثیر گذار است و ما در شهرستان دره شهر به دنبال توسعه فرهنگی به ویژه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی هستیم. بنابراین حمایت از فعالیت های این مراکز در شهرستان دره شهر برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
در ادامه این جلسه مباحثی همچون پرداخت سهم نیم درصد شهرداری، پیگیری زمان آغاز به کار کتابخانه شماره ۲ دره شهر و تشکیل جلسه با مدیران و مربیان پرورشی آموزش و پرورش شهرستان جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح مدارس، مورد بررسی قرار گرفت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 190