صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
طرح اوقات فراغت - ايلام
1397/5/29 دوشنبه با هدف تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه انجام شد؛ برگزاری طرح اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی شهید چمران چرداول طرح یک ماهه اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان چرداول در کتابخانه عمومی شهید چمران آسمان آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، طرح یک ماهه اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان چرداول، از ابتدای مردادماه ۹۷ در کتابخانه عمومی شهید چمران آسمان آباد برگزار شد.

فریدون مرادحاصلی، مسئول کتابخانه شهید چمران در این خصوص گفت: در راستای اجرای برنامه های اوقات فراغت و به منظور تشویق و جذب کودکان به مطالعه، این کتابخانه به برگزاری کلاس یک ماهه آموزش طراحی و نقاشی ویژه کودکان با مربی گری مینا صیدبیگیان اقدام کرده است.

وی هدف از برگزاری این کلاس آموزشی را ایجاد فضایی با نشاط، پرورش خلاقیت کودکان و پر کردن اوقات فراغت آنها دانست و افزود: کتابخانه عمومی نهادی فرهنگی است و می تواند در فرهنگ سازی نقش تعیین کننده ای داشته باشد. با ایجاد عادت به مطالعه از سنین کودکی، افراد به کتابخوانی و مطالعه مفید ترغیب می شوند.

مرادحاصلی در پایان افزود: این کلاس مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفته است و آنها به صورت رایگان به عضویت کتابخانه درآمده اند

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 274