صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
كتاب‌خوان
1397/5/29 دوشنبه همزمان با سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت علی (ع)؛ نشست کتاب خوان در کتابخامه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند برگزار شد همزمان با سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و حضرت علی (ع)، نشست کتاب خوان در کتابخامه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، همزمان با سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و حضرت علی (ع)، نشست کتاب خوان در کتابخامه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول برگزار شد. در این نشست ۵ اثر معرفی شد که در ادامه شرح مختصری از آنها آمده است.
«فرشته ها هم عاشق می شوند» نوشته: نعیمه اسلاملو/ ارائه توسط: طاهره رستمی
رمان «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند»، نوشته نعیمه اسلاملو توسط انتشارات تلاوت آرامش با تیراژ ۱۶ هزار نسخه به چاپ ششم رسیده ‌است. اسلاملو در این اثر به مقایسه دغدغه‌های دو نسل از زنان و دختران می‌پردازد و مشکلات و تفاوت‌ دیدگاه‌های آنان را به شکلی هنرمندانه در قالب رمانی عاشقانه به تصویر می‌کشد. الگوگیری از زندگی عاشقانه شهدا، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این رمان بوده و تجربه این سبک زندگی را برای خواننده باورپذیرتر می‌کند.
«ازدواج چرا؟» نوشته: محمد جعفر غفرانی/ ارائه توسط: صفورا رحیمی
این اثر به دنبال بیان ضرورت ازدواج، هنر عشق ورزیدن و ثمرات همسرداری برای جوانان است و ویژگی های ازدواج سالم،‌ مراحل، مسائل، موانع و انحرافات احتمالی آن بر مبنای منطق، عقل و نورانیت را بیان می کند.

«گزارش لحظه به لحظه از ازدواج حضرت زهرا(س)» نوشته: محمدرضا انصاری/ ارائه توسط: پوران لطفی
نویسنده در این کتاب ازدواج حضرت زهرا (س) را با ذکر جزئیات به شیوه ای داستان گونه بیان کرده و از منابع معتبر اهل سنت و شیعه برای مستند بودن کتاب بهره برده است.
«مطلع عشق» نوشته: محمدجواد حاج علی اکبری/ ارائه توسط: سارا رستمی
این کتاب، مجموعه ای از پندها و نصایح رهبر معظم انقلاب به زوج های جوانی است که توفیق یافته اند پیوند زناشویی خود را با آهنگ کلام ایشان آغاز کنند. این مجموعه شامل چهار کلام و هفت رهنمود است. کلام ها در واقع ره توشه نظری و رهنمودها ره توشه عملی به شمار می روند. در کلام ها دانستنی هایی ضروری در مورد ازدواج و خانواده مطرح می شود و در رهنمودها مهارت های زندگی مشترک و توصیه هایی به زوج های جوان بیان شده است.
این کتاب توسط انتشارات «انقلاب اسلامی؛ وابسته به موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی» منتشر شده است.
«چه کسی پنیر مرا برداشته است؟» نوشته: اسپنسر جانسون/ ارائه توسط: کیمیا دارابی
این کتاب توسط میثاق آقایی ترجمه شده و انتشارات «طلایه» آن را منتشر کرده است؛ در این کتاب با شیوه رویارویی با تغییرات در زندگی آشنا می شویم.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 246