صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
كتاب‌خوان
1397/6/7 چهارشنبه با معرفی ۵ اثر؛ نشست کتاب خوان در کتابخانه شهید باهنر سرابله برگزار شد نشست کتاب‌خوان با معرفی ۵ اثر در کتابخانه عمومی شهید باهنرسرابله برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، نشست کتاب‌خوان با معرفی ۵ اثر و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهید باهنرسرابله برگزار شد.
«انسان در جستجوی معنا» نویسنده: ویکتور فرانکل/ ارائه توسط: طاهره جعفر بیگی
این کتاب اثر ویکتور فرانکل روان‌پزشک، عصب‌شناس و پدیدآورنده لوگوتراپی است. این اثر دربردارنده خاطرات فرانکل از وضعیت خود و سایر قربانیان اردوگاه‌های کار اجباری آلمان در خلال جنگ دوم جهانی است. فرانکل در این کتاب به اهمیت جستجوی معنا برای زندگی، در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌پردازد و ضمن روایت خاطراتش از اردوگاه‌های کار اجباری، تلاش می‌کند که نگرش جدید خود را در روان‌شناسی (لوگوتراپی) تبیین کند.
«بیشعوری» نویسنده: خاویر کرمنت /ارائه توسط: جواد محبت
این کتاب با زبانی طنزگونه به بررسی پدیده‌ بی‌شعوری در دنیای امروز می‌پردازد.
«شفای زندگی» نویسنده: لویز هی/ ارائه توسط: ولی مراد حاصلی
کتاب شفای زندگی نوشته ی لوئیز ال.هی.، یکی از نویسندگان، سخنوران و درمان گرهای تاثیرگذار در دنیا است. این کتاب در زمینه خودسازی، تحول جسم و جان و ذهن در دنیا بسیار معروف است. شفای زندگی در چهار بخش و ۱۶ فصل تدوین شده است.
«مفاتیح الحیات» اثر آیت اله جوادی آملی /ارائه توسط: نسرین ثابتی
«مفاتیح‌الحیات» اثر آیت‌الله عبدالله جوادی آملی که به جلد دوم و مکمل مفاتیح‌الجنان شهره شده‌ است بر روایات موجود در زمینه رفتارهای فرهنگی، اجتماعی و حوزه اخلاق و حقوق اجتماعی تأکید می کند. این کتاب توسط گروهی از نویسندگان حوزه علمیه قم تحت نظارت آیت الله جوادی آملی به نگارش درآمد و در سال ۱۳۹۱ از سوی انتشارات اسراء منتشر شد.
«برباد رفته» نویسنده مارگات میچل /ارائه توسط: الهام ولی نژاد
بر باد رفته اثر به یادماندنی و پرفروش مارگارت میچل نویسنده زن آمریکایی، داستانی در زمینه جنگ داخلی خونین و ویرانگر آمریکا است که به چهل زبان ترجمه شده است. نخستین چاپ داستان «بر باد رفته» که برنده دو جایزه ادبی بزرگ شده است، سال ۱۹۳۶ منتشر شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 224