صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
برنامه فرهنگي
1397/6/18 يكشنبه به مناسبت دهه ولایت؛ کتابخانه سعدی دهلران میزبان برنامه های فرهنگی شد به مناسبت دهه ولایت و به همت کتابداران کتابخانه عمومی سعدی دهلران برنامه های فرهنگی گوناگونی مانند جمع خوانی، قصه گویی و نمایشگاه کتاب ولایت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، به مناسبت دهه ولایت و به همت کتابداران کتابخانه عمومی سعدی دهلران برنامه های فرهنگی گوناگونی مانند جمع خوانی، قصه گویی و نمایشگاه کتاب ولایت در این کتابخانه برگزار شد.
یدالله حیدری، مسئول کتابخانه عمومی سعدی در این خصوص گفت: کتاب «با کاروان غدیر» نوشته جمعی از نویسندگان است که در ۲۴ صفحه و توسط انتشارات تیمورزاده، توسط اعضای این کتابخانه به صورت جمع خوانی ارائه و معرفی شد. موضوع اصلی این کتاب غدیر خم است و در بخش هایی کوتاه و با ذکر احادیث و سخنان بزرگان دین در خصوص اهمیت روزغدیر و جایگاه بلند علی بن ابی طالب(ع)، مطالبی ساده برای نوجوانان بیان شده است.
وی ادامه داد: بازگویی قصه غدیر با زبانی کودکانه و جذاب موجب آشنایی کودکان و نوجوانان با این واقعه مهم و بزرگ تاریخ اسلام می شود؛ از این رو کتاب «سفر به سرزمین غدیر خم» نوشته مهدی وحیدی صدر، که داستان ولایت و جانشینی امام علی (ع) را در برکه غدیر خم بیان می کند، با حضور اعضای کودک این کتابخانه معرفی و قصه‌گویی شد.
حیدری اظهار داشت: برپایی نمایشگاه کتاب با هدف گرامیداشت واقعه بزرگ غدیر خم و تبیین فرهنگ غدیر از دیگر برنامه های این کتابخانه در دهه ولایت بود. دراین نمایشگاه بیش از ۳۰ اثر در معرض دید عموم قرار گرفت. الغدیر، بر کرانه غدیر، واژه ماندگار نگرشی نو بر راهبرد نهایی حدیث غدیر در تعیین امام، هزار و یک نکته درباره غدیر، داستان غدیرخم برخی از آثار ارائه شده در این نمایشگاه بود.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 263