صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
کلاس حفظ، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم
1397/6/24 شنبه همزمان با آغاز ماه محرم انجام شد؛ برگزاری کلاس حفظ، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم در کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ایلام مسئول کتابخانه پروین اعتصامی از برگزاری کلاس حفظ، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه اعضای کودک همزمان با فرا رسیدن ماه محرم در این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، مرضیه فتاحی، مسئول کتابخانه پروین اعتصامی از برگزاری کلاس حفظ، روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه کودکان همزمان با فرا رسیدن ماه محرم در این کتابخانه خبر داد و گفت: قرآن کریم در تمام مراحل زندگی راه گشای انسان است و انسان را به بالاترین درجات کمال و رستگاری هدایت می کند. لذا هدف از برگزاری این کلاس ها آشنایی کودکان با قرآن، ترغیب و تشویق آنها به خواندن صحیح و حفظ قرآن کریم، ترویج فرهنگ، معارف و تعالیم حیات بخش قرآنی در میان مردم به ویژه کودکان است. با شروع ماه محرم کلاس آموزش حفظ، روخوانی، روان خوانی قرآن کریم با حضور کودکان عضو کتابخانه و با همکاری هیئت مذهبی مسجد چهارده معصوم (ع) روزهای یک­شنبه هر هفته برگزار می شود. این کلاس مورد استقبال کودکان قرار گرفت.
وی اعلام کرد: باید از این فرصت برای ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه استفاده کرد؛ چراکه ‌بدون شک توسعه و ترویج فرهنگ انسان‌ساز قرآن کریم از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی است که تمام جامعه را در برابر آفات ناشی از تهاجم فرهنگی مصون می‌دارد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 379