صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
گراميداشت دفاع مقدس
1397/7/2 دوشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛ کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی ایلام یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام بهشت رضا ایلام و موزه آثار شهدا، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان با حضور در مزار شهدای گمنام بهشت رضا ایلام، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
در این مراسم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: ما مدیون شهدا هستیم. تنها پاسخ به رشادت ها و دلاورمردی های شهدا و پاسداشت خون آنان، خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش در پیشرفت و آبادانی کشور است. برای اینکه شرمنده شهدا نشویم، بایستی به عنوان یک خدمتگذار در حل مشکلات جامعه صادقانه تلاش کنیم.
از دیگر برنامه های این اداره کل به مناسبت هفته دفاع مقدس، بازدید کارکنان ستادی اداره کل و کتابداران کتابخانه مرکزی استان، از موزه شهدای ایلام واقع در اداره کل بنیاد شهید امور ایثارگران استان ایلام بود.
در این برنامه سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تقدیر از تلاش های مدیرکل اداره کتابخانه های عمومی استان در راستای ترویج کتابخوانی، بیان کرد: این موزه یادآور رشادت ها و ایثارگریهای انسانهای بزرگی است که جانشان را در خدمت به این نظام و سرزمین فدا کردند. بنابراین وظیفه ما این است که با تلاش و همت برای خدمت به مردم راه این عزیزان را ادامه دهیم.
لازم به ذکر است در ادامه این برنامه از بخش اسناد، مدارک و پرونده شهدای استان ایلام بازدید بعمل آمد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 325