صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
اهداي كتاب
1397/7/15 يكشنبه طی مراسمی با حضور خانواده مرحوم فیض اللهی؛ کتاب های کمک درسی مرحومه پرستو فیض اللهی به کتابخانه مرکزی ایلام اهدا شد طی مراسمی با حضور خانواده فیض الهی و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، بیش از ۱۰۰ عنوان از کتاب های کمک درسی مرحومه پرستو فیض اللهی برای استفاده عموم به کتابخانه مرکزی ایلام اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، طی مراسمی با حضور خانواده فیض الهی و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام، بیش از ۱۰۰ عنوان از کتاب های کمک درسی مرحومه پرستو فیض اللهی برای استفاده عموم به کتابخانه مرکزی  ایلام اهدا شد.

در این مراسم مادر مرحومه فیض اللهی گفت: کتاب ها و سی دی های آموزشی زنده یاد را با هدف کمک به اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه و باقیات صالحاتی برای فرزندم به کتابخانه مرکزی ایلام اهدا کردیم و امیدواریم مورد استفاده اعضای کتابخانه به ویژه دانش آموزان قرار گیرد.

در ادامه این مراسم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن خوش آمد گویی به خانواده فرهنگ دوست فیض اللهی و قرائت فاتحه برای آن مرحوم مغفور، خواستار آماده سازی هرچه سریع تر کتاب ها و تخصیص قفسه ای ویژه با نصب تصویر آن زنده یاد در کتابخانه مرکزی شد.

همچنین رمضان بشاره صیفی، سرپرست کتابخانه مرکزی ایلام ضمن قدردانی از این اقدام ارزشمند فرهنگی، بیان کرد: کتاب نقشی کلیدی در گسترش فرهنگ مطالعه و افزایش سواد اطلاعاتی دارد. با این وصف یکی از راه های جذب مشارکت های مردمی، اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی است. خیرین نقش بسزایی در توسعه کتاب و کتابخوانی دارند و کتابخانه‌های عمومی نیازمند حمایت های مادی و معنوی هستند. اهدای کتاب به کتابخانه ها مصداق باقیات صالحات است. از ابتدای سال ۱۳۹۷ علاوه بر این کتاب ها، بیش از شش هزار عنوان کتاب دیگر از سوی خانواده های فرهنگ دوست به کتابخانه مرکزی ایلام  اهدا شده است.

گفتنی است، مرحومه پرستو فیض اللهی از اعضای فعال کتابخانه مرکزی ایلام، در سال ۹۶ به علت سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 330