صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
کتابخانه شهدای بیجنوند
1397/7/19 پنجشنبه به مناسبت هفته دفاع مقدس؛ نمایشگاه کتاب «یادگاران» در کتابخانه شهدای بیجنوند برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول از برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان «یادگاران» همزمان با هفته دفاع مقدس، در این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان ایلام، طاهره رستمی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند شهرستان چرداول از برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان «یادگاران» همزمان با هفته دفاع مقدس، در محل کتابخانه خبر داد.
رستمی گفت: این نمایشگاه با هدف الگوبرداری از سیره و روش زندگی رزمندگان، انتقال فرهنگ ایثار و شجاعت و ازخودگذشتگی در دفاع از میهن، پایبندی به ارزش ها و آرمان های اسلام و انقلاب و یادآوری حماسه های رزمندگان در دوران دفاع مقدس در محل کتابخانه برگزار شده است.
مسئول کتابخانه شهدای زیرتنگ گفت: در نمایشگاه کتاب «یادگاران» بیش از ۵۰ عنوان کتاب از جمله کتاب های «من زنده ام»، «پایی که جا ماند»، «اولین های دفاع مقدس»، «خاک و خاطره»، «مدافعان حرم»، «آب هرگز نمی میرد»، «تاریخ و تقویم دفاع مقدس»، «نقش زنان استان ایلام در دفاع مقدس» و ... عرضه شد.
 
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 298