صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/19 پنجشنبه با حضور بخشدار بخش شباب؛ انجمن کتابخانه های عمومی بخش شباب برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش شباب به ریاست یاسر مامی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شباب در کتابخانه پروفسور سمیعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان ایلام، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش شباب به ریاست یاسر مامی، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شباب در کتابخانه پروفسور سمیعی برگزار شد.

در ابتدای جلسه نوراله عباداللهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چرداول ضمن خیرمقدم به اعضای انجمن و حاضرین در جلسه، با تشریح مصوبات جلسه قبل و نتایج پیگیری های انجام شده، گفت: جلسات انجمن کتابخانه ها فرصت مغتمی برای بررسی مسائل و مشکلات پیش روی کتابخانه ها است. این اطمینان را به اعضای انجمن می دهیم که مصوبات با دقت و حساسیت بالایی از طرف اداره کتابخانه های شهرستان و همچنین مسئولان کتابخانه ها پیگیری می شود.

در ادامه جلسه یاسر مامی، بخشدار بخش شباب اظهار کرد: کتابخوانی آثار فراوانی در جامعه دارد و در همه مکاتب و فرهنگ ها بر آن تاکید شده است.

وی همچنین گفت: کتابخانه های بخش می توانند در استقبال از زوار حرم حسینی در ایام منتهی به اربعین با اجرای برنامه های اهدای کتاب و بسته های فرهنگی نقش موثری ایفا کنند. همچنین لازم است مدارس بخش با کتابخانه های عمومی ارتباط بهتری داشته باشند و در اجرای برنامه هایی همچون قصه گویی، انشانویسی و انجام پروژه های کلاسی با کتابخانه ها همکاری کنند.

لازم به ذکر است، نصب دو تابلو راهنمای شهری در شهر شباب و روستای زنجیره علیا، اهدای ۱۰۰۰ جلد کتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در ایام اربعین، اهدای ۲۰۰ جلد کتاب به مجموعه کتابخانه عمومی پروفسور سمیعی از سوی خانه کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و انجام فعالیت های فرهنگی مشترک توسط مدارس و کتابخانه ها از مصوبات این جلسه بود.

بيشتر
 [PageVisit]