صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/23 دوشنبه به مناسبت روز جهانی کودک انجام شد؛ قصه گویی و ایستگاه نقاشی در کتابخانه عمومی سعدی دهلران مسئول کتابخانه عمومی سعدی دهلران از برگزاری برنامه های قصه گویی و ایستگاه نقاشی به مناسبت روز جهانی کودک در کتابخانه عمومی سعدی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، یدالله حیدری، مسئول کتابخانه عمومی سعدی دهلران از برگزاری برنامه های قصه گویی و ایستگاه نقاشی در کتابخانه عمومی سعدی، با حضور دانش آموزان پایه دوم و سوم ابتدایی دبستان  پروین اعتصامی، به مناسبت روز جهانی کودک و به یاد شهید خردسال محمدطاها اقدامی خبر داد.

حیدری گفت: هدف از برگزاری این کلاس قصه گویی آشنایی کودکان با فنون سخنوری، شیوه مشارکت در موضوعات گروهی و ارائه نظر و پیشنهاد در جلسات بود؛ در پایان هر کلاس یک کتاب علمی برای کودکان معرفی و به صورت خلاصه برای آنها تعریف شد.

وی اضافه کرد: ایجاد ایستگاه نقاشی با موضوع آزاد، دومین برنامه ای بود که به مناسبت روز جهانی کودک برگزار شد و هدف از آن، ایجاد رغبت به کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان با استفاده از هنر نقاشی به عنوان یکی از ابزارهای مؤثر در این زمینه بود.

 

بيشتر
 [PageVisit]