صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/25 چهارشنبه همزمان با هفته کودک؛ برنامه های متنوعی در کتابخانه ابوریحان بیرونی لومار برگزار شد به همت مسئول و کتابداران کتابخانه ابوریحان بیرونی لومار برنامه های متنوعی به مناسبت هفته کودک در شهرستان سیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به همت مسئول و کتابداران کتابخانه ابوریحان بیرونی لومار برنامه های متنوعی به مناسبت هفته کودک، در سطح شهرستان سیروان برگزار شد.

یکی از برنامه هایی که در این ایام برگزار شد، معرفی اعضای فعال کتابخانه در جمع عموم دانش آموزان برای تشویق این اعضا به استمرار کتابخوانی و حضور در برنامه های فرهنگی و نیز جذب سایر دانش آموزان به کتابخانه بوده است؛ بدین منظور با حضور در مراسم صبحگاهی مدرسه حضرت آمنه سلام الله از سه عضو فعال از بین اعضای بخش کودک کتابخانه تقدیر به عمل آمد.

همچنین با هدف آشنا کردن کودکان با خدمات کتابخانه، با حضور در مهد کودک گل نرگس، برنامه های نشست قصه گویی، شعر خوانی، کارگاه بازی و کلاس نقاشی برگزار شد.  

بعلاوه با توجه به تأثیر بازی و سرگرمی در فرایند یادگیری کودکان، کارگاه بازی و نیز قصه گویی در پیش دبستانی و مهد کودک منتظران اجرا شد.

بيشتر
 [PageVisit]