صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/25 چهارشنبه همزمان با روز جهانی کودک؛ برنامه های فرهنگی متنوعی در کتابخانه شهید رجایی چوار برگزار شد به همت مسئول و کتابداران کتابخانه شهید رجایی چوار و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، برنامه های فرهنگی متنوعی در این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، به همت مسئول و کتابداران کتابخانه شهید رجایی چوار و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، برنامه های فرهنگی متنوعی مهرماه ۹۷ در این کتابخانه برگزار شده است.

فرهان پرهوده، مسئول کتابخانه شهید رجایی در این خصوص گفت: به مناسبت روز جهانی کودک کتابداران این کتابخانه با حضور در مهد کودک پرنیان به اجرای برنامه هایی چون قصه گویی، مسابقه نقاشی و اهدای کتاب به کودکان پرداختند.

وی همچنین اضافه کرد: همچنین به مناسبت هفته جهانی کودک برنامه های فرهنگی متنوعی برای دانش آموزان مدرسه شهید صید کرمی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد. امکان عضویت رایگان در کتابخانه، برگزاری مسابقه نقاشی و کاردستی و جمع خوانی کتاب برخی از فعالیت های انجام شده بود.

مسئول کتابخانه شهید رجایی خاطرنشان کرد: حضور بیش از ۵۰ نفر از کودکان در کتابخانه به همراه اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از دیگر فعالیت های این کتابخانه به مناسبت روز جهانی کودک بود.

 

بيشتر
 [PageVisit]