صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/25 چهارشنبه همزمان با روز جهانی عصای سفید؛ کتاب «مهمان خراسان» در مدرسه باغچه بان ایلام جمع خوانی شد همزمان با روز جهانی عصای سفید نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی در مدرسه استثنایی باغچه بان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، همزمان با روز جهانی عصای سفید نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی، با هدف ترغیب کودکان به مطالعه و کتابخوانی در مدرسه استثنایی باغچه بان ایلام برگزار شد.

رمضان بشاره صیفی، سرپرست کتابخانه مرکزی ایلام، هدف از این جمع خوانی را  تقویت اعتماد به نفس، انس هرچه بیشتر با کتاب و گسترش مهارت های خواندن در کودکان عنوان کرد و گفت: در راستای اجرای سیاست های سال خواندن، برنامه‌های فرهنگی مختلفی توسط کتابداران کتابخانه‌ مرکزی ایلام در حال اجرا است که جمع خوانی کتاب های برگزیده یکی از این برنامه ها است.

وی افزود: در این شیوه از کتابخوانی هریک از حاضرین با قرائت شعرهایی از کتاب، علاوه بر تجربه کتاب‌خوانی گروهی از امکان بحث و تبادل نظر نیز برخوردار هستند.

لازم به ذکر است، کتاب مهمان خراسان  نوشته سعید بیابانکی توسط انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده و این مجموعه در ۱۳ صفحه بریل برای کودکان نابینا تهیه شده است. این کتاب شامل اشعار کوتاهی است که به زندگی هشتمین امام شیعیان امام رضا(ع) می‌پردازد.

 

بيشتر
 [PageVisit]