صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/28 شنبه همزمان با هفته کودک برگزار شد؛ اجرای برنامه های متنوع در کتابخانه شهید باهنر سرابله به مناسبت هفته کودک برنامه های متنوع فرهنگی با حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی شهید باهنر سرابله برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، به مناسبت هفته کودک برنامه های متنوع فرهنگی با حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی شهید باهنر سرابله برگزار شد.

رحمت اله ثریایی، مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر سرابله با اعلام این خبر گفت: در راستای برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در هفته کودک، برنامه های فرهنگی متنوعی در این کتابخانه برگزار و مورد استقبال کودکان و نوجوانان واقع شد.

وی گفت: جلسات قصه گویی، جمع خوانی کتاب، معرفی کتاب، اهدای کتاب به کودکان، دعوت از مهد کودک های مدارس ابتدایی شهر  جهت بازدید از مجموعه کتابخانه و بازدید دانش آموزان مقطع ابتدایی از کتابخانه از فعالیت های انجام شده به مناسبت هفته کودک بود.

ثریایی هدف از برگزاری این برنامه ها را آشنایی کودکان با محیط کتابخانه، تشویق آنها برای حضور در کتابخانه و نهادینه سازی عادت به مطالعه در سنین کودکی عنوان کرد.

وی گفت: در این برنامه کودکان با راهنمایی کتابداران با رده بندی  کتاب های بخش کودک و چگونگی استفاده از اسباب بازی های این بخش آشنا و در پایان تعدادی از کودکان به همراه اولیا و مربیان عضو کتابخانه شدند.

بيشتر
 [PageVisit]