صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اتوماسیون اداری
اخبار
استانداری ایلام
امام خمینی
امور انجمن ها
انجمن خیرین کتابخانه ساز
تصوير ها
جشنواره رضوی
حدیث
خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران
خبرگزاری کتاب ایران
دفتر مقام معظم رهبری
شعار سال
فیش حقوقی
کانال تلگرام
کتابخانه ملی
کتابخوان ماه
لینک الکترونیکی جشنواره رضوی
متون عمومي
مشارکت ها و شهرداری ها
مقام معظم رهبری
مناسبت ها
نهاد کتابخانه های عمومی کشور
وبلاگ کتابخانه های عمومی استان
همایش ملی مهارتهای ارتباطی
ورود
1397/7/28 شنبه همزمان با هفته کودک؛ برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه باقرالعلوم(ع) ارکواز ملکشاهی برگزار شد طاهره کریمی، مسئول کتابخانه کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) شهرستان ملکشاهی، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این کتابخانه به مناسبت هفته کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام، طاهره کریمی، مسئول کتابخانه کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) شهرستان ملکشاهی، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در این کتابخانه به مناسبت هفته کودک خبر داد.

وی اظهار داشت: در طول هفته کودک، نمایشگاه کتاب در کتابخانه و نیز در دبستان حضرت رقیه (س) برگزار شد و طی آن کتاب هایی با موضوع کودک در معرض دید دانش آموزان و مراجعه کنندگان قرار گرفت.

کریمی اضافه کرد: نشست کتابخوان با موضوع محرم ویژه دانش آموزان برگزار شد و در این نشست، ۵ عنوان کتاب که با موضوع قیام عاشورا و زندگینامه امام حسین(ع)، معرفی و ارائه شد.

مسئول کتابخانه باقرالعلوم(ع) در پایان گفت: طرح اهدای کتاب یکی از برنامه های برگزار شده در این ایام بود که طی آن ۱۲۰ عنوان کتاب از طرف کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) شهرستان ملکشاهی بین دانش آموزان دبستان شهید رجایی ارکواز توزیع شد.

بيشتر
 [PageVisit]